3 minutes
Все реально про що ми можемо мріяти! Справа в тому, що деякі люди навіть в мріях не допускають того, що Вони можуть бути багатими. У них в голові крутяться одні і ті ж думки: гроші – це зло, великі гроші приходять лише незаконними шляхами, я можу обійтися, головне щоб душа була багата, а матеріальні блага – це другорядне….
Читайте також НАЙМОЛОДШІ БІЗНЕСМЕНИ СВІТУ
Що ж таке психологія бідності? Чи справді бідні та багаті думають по – різному, тому і живуть по – різному…
Наполеон Хілл (автор бестселеру «Думай та багатій») писав, що мільйони людей не можуть вибратися із бідності і навіть убогості, лише по одній причині: в них немає добре продуманого плану. У тому і справа, що бідні живуть з дня на день. Знаєте є такі не надто мотивуючі слова «день прожив і добре», а багаті думаю наперед, ставлять цілі і досягають їх.
Якщо бідні в основному пливуть за течією, то багаті самі вибирають напрям. Вони не надіються на державну політику, на допомогу доброго чарівника, вони розраховують лише на себе. Бідні ж у всіх своїх бідах винять кого завгодно, але тільки не себе.
Бідні роблять все самі, багаті ж розприділяють ролі. У бідних людей є недовіра до світу і до людей («всі хочуть мене надурити», «світ жорстокий»). Багаті ж вміють делегувати обов’язки, вирощувати лідерів, які стають прекрасними компаньйонами на шляху до успіху.
Багаті беруть на себе відповідальність, бідні її уникають. Чим більшими грошима володіє людина, тим більшу відповідальність Вона бере на себе. Ще Білл Гейтс (співзасновник компанії Microsoft) писав, що велике багатство іде рука об руку з великою відповідальністю за власну справу.
Це цікаво 5 ПРОФЕСІЙ ДЕ ЖІНКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ БІЛЬШЕ ЗА ЧОЛОВІКІВ
Бідні сумніваються, багаті – діють! Здатність до ризику – це риса, яка відрізняє 2 матеріальних полюса. До того ж у бідних часто низька самооцінка, адже працюючи в секторі найму, віра в себе, в свій потенціал поступово зникає. Пресинг начальства не проходить безслідно. Всім нам відомо, що сектор найму за Робертом Кійосакі (розробник квадранту грошового потоку) – це могила талантів, де Ваша творчість обмежена і часто існують шаблони для виконання завдань.
Багаті люди тягнуться до успішних, бідні ж ставлять межу між собою та багатими. У всіх багатих людей були наставники. Навіть маючи значно нижчий матеріальний статус, Вони змогли перебороти страх і представити свої креативні ідеї людям, які вже досягли висот. Бідні ж вважають себе недостойними розмови з такими людьми, або ж через заздрість, обирають вороже ставлення.
Бідні полюють за швидкими грошима, багаті ж вміють працювати на віддалений в часі результат. Справа в тому, що багаті вміють бачити перспективу, вміють інвестувати не лише гроші, а й свій час, а також викладатися на повну задля великої поступової перемоги. Бідні ж хочуть відразу бачити грошовий еквівалент за відпрацьовані години.
«Бідний не той, хто не має грошей, а той, хто не має мрії», – писав Сократ. Дійсно на шляху до фінансового благополуччя основна мотиваційна складова – це справжня мрія, заради якої Ви можете гори звернути, яка дає силу діяти і не гаяти ні хвилини свого життя, аж допоки ця мрія не стане реальністю! Все залежить від того наскільки Ви вірите в себе, в свою ціль і від того що робите для того, щоб бути багатим. Бо гроші – це важливо, як і все інше. Змінюйте свою психологію, любіть багатство, досягайте успіху, ризикуйте! Навчайтеся в успішних, питайте порад, шукайте способи, переступайте труднощі, ставайте вищими, ставайте багатшими!
comments powered by HyperComments